Lichtrijk kantoorgebouw met slanke profielen en grote raampartijen
Voor hun vestiging in Lummen zocht Gepex een extra kantoorruimte die mooi aansloot bij de bestaande bedrijfshal. De belangrijkste wensen? Veel lichtinval en een ontwerp dat mooi integreert in het bestaande gebouw. Na een vlot eerste contact met Miniflat, was de beslissing snel genomen. De zaakvoerders lichten toe.
Strakke profielen en maximale lichtinval
“We wilden een kantoor bouwen bij de bestaande bedrijfshal. Dit nieuwe gebouw moest vooral veel lichtinval hebben en mooi aansluiten bij het geheel. We gingen op zoek naar een betrouwbare partner. Na het eerste bezoek aan Miniflat waren we meteen overtuigd en hebben we vrij snel beslist om met hen in zee te gaan.”
“Samen met Miniflat kozen we voor een ontwerp met een zo groot mogelijk raamoppervlak en slanke aluminium profielen. Die geven het gebouw een strakke uitstraling en zorgen ervoor dat er veel daglicht binnenvalt.”
“In de constructie zijn ook automatische screens geïntegreerd en rolgordijnen in de nis. Die bieden bescherming tegen fel zonlicht en houden de binnentemperaturen aangenaam. Alles werd netjes weggewerkt. Ook de dragende elementen, zoals de stalen steunpalen, zijn mooi geïntegreerd in de constructie.”
Strakke deadline moeiteloos gehaald
“Het was een vlotte samenwerking waarbij Miniflat transparant communiceerde. Ze hielden zich aan de strakke deadline, wat voor ons als bedrijf uiteraard cruciaal was. We zijn zeer tevreden over hun aanpak en het eindresultaat. We raden hen zeker aan iedereen aan en zouden hen meteen opnieuw inschakelen.”